sobota, 12 stycznia 2013

PROFESJonAlnie

Witam wszystkich w 2013 roku :)

Hello Everyone in 2013 :)

      Troszkę zajęło mi odkopanie się z powrotu do pracy, choroby, ze świątecznej atmosfery, noworocznych wniosków i całej sterty innych świąteczno-noworocznych warstw. 

      Wracam, może nie ze zdwojoną ale na pewno z siłą :) Nie wyprzedzam narazie życia więc pokażę Wam co działo się u mnie w trakcie i przed świętami. 

      Na początek wróćmy jeszcze na chwilę na początek grudnia. Zapraszam na zajęcia z Podstaw Sztuki organizowane na kierunku Wizaż i Stylizacja przez Centrum Kształcenia Kadr PROFESJA, a dokładnie przez Pana Igora Stanisławskiego, który w ramach zajęć udostępnił nam swoje studio fotograficzne, w którym mogłyśmy stanąć przed i za obiektywem. Świetne doświadczenie, w szczególności, że organizowane w szkole :) Bardzo dziękujemy Panu Igorowi. Były to fascynujące zajęcia.  
    Wszystkie zdjęcia wykonane są przez uczestniczki zajęć, natomiast dopracowaniem zajął się niezastąpiony Pan G. Mój make up oczywiście własnoręczny ;)


       I’m sorry I haven’t written for a long time. I had to get out of going back to work, illness, christmas atmosphere, New Year's resolutions and all of variety.

       I had come back, maybe not with redouble power but with power for sure. I am not outdistancing my life for the time being so I will show you what I had spent the time before and during Christmas.

       At the beginning I am coming  back for a beginning of December. I invite for a lessons of Foundations of Art on a specialization Image styling and Stylization. Lessons carry on in a Center of Cadre Education  PROFESJA. Mr Igor Stanisławski invited us to one's photographic studio and we could make a photos and could be a model. It was an excellent experience, in particular it was carried on in a school. Mrg Igor, thank You! It was fascinating lessons.

      All photos has made by participants of a lessons.
      Work out : indispensable Mr G. http://www.fotomleczko.pl/.
      My make up : personally of course ;)

 Na koniec przedstawiam wam grupę moich szkolnych koleżanek. Jak to słodko brzmi. Ostatni raz kiedy uczęszczałam do normalnej szkoły to było ponad 3 lata temu. Teraz to są studia ;)

Finally, I introduce you my school - friends. Oh it sounds sweet ;) The last time I attended to normal school that was above three years ago.  Now it is studies ;)


I jak wam się podoba moja kolejna sesja ? ;)
Kto chciałby mieć takie zajęcia z Podstaw Sztuki ? Łapka w górę! 

Do you like my next photo session ? ;) Would you like so lessons of Foundation of Art ? Hands up!

1 komentarz:

Aby skomentować jako użytkownik nie posiadający profilu Google, wybierz w opcji "Komentarz jako" : Nazwa/adres URL :)